autogeorgia.com.ua

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ!

Отправьте нам сообщение

У нещодавній заяві МВС України повідомило про суттєві зміни у правилах видачі номерних знаків для транспортних засобів, які проходять процедуру реєстрації та перереєстрації. Надалі кожен сервісний центр МВС видаватиме номерні знаки виключно транспортним засобам, зареєстрованим у конкретному регіоні. Ця зміна означає відхід від колишньої практики, коли номерні знаки для автомобіля видавалися за місцем реєстрації його власника. Рішення, викладене у наказі, стандартизує оформлення державних номерних знаків.

У новій системі адміністративно-територіальна приналежність транспортного засобу визначатиметься за місцем його реєстрації/перереєстрації, а не за адресою реєстрації власника автомобіля. Згідно з офіційною заявою МВС, цієї політики дотримуватимуться всі сервісні центри, незалежно від місця реєстрації власника. У відомстві уточнили, що від цього правила буде звільнено автомобільний транспорт з номерами, що діють, що залишені на зберігання в сервісних центрах.

Метою даного нововведення є спрощення процесу ліцензування у сервісних центрах МВС, а також усунення непотрібних виробничих та логістичних витрат, пов’язаних із доставкою та зберіганням автомобільних номерних знаків із різних регіонів України. Крім того, повідомлялося, що Національна поліція накладатиме штрафи на водіїв, які використовують несанкціоновані тривимірні номерні знаки для автомобілів, виправдовуючи своє рішення тим, що офіційні номерні знаки для авто виготовляються із алюмінієвої стрічки або листової сталі. Порушникам загрожує штраф у розмірі 170 гривень за правопорушення, а повторні порушення спричиняють штраф у розмірі 255 гривень або від 30 до 40 годин громадських робіт з потенційною конфіскацією транспортного засобу.

Крім того, з метою боротьби з фальсифікацією одометрів 2 вересня групою народних депутатів було внесено законопроект 4039, спрямований на покарання осіб, які займаються цією шахрайською діяльністю. Запропонований закон передбачає адміністративні наслідки за маніпулювання одометром автомобіля та виступає за реєстрацію пробігу транспортних засобів у різних документах, включаючи митні декларації, акти техогляду та страхові поліси.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх