autogeorgia.com.ua

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ!

Отправьте нам сообщение

Нещодавно статистика сервісних центрів МВС за 2022 рік чітко виявила проблеми, з якими стикаються люди, які намагаються скласти як теоретичні, так і практичні іспити.

Уряд України робить кроки для вирішення проблеми неякісної підготовки водіїв у країні. Новий законопроект, який уже пройшов перше читання у Верховній Раді України, спрямований на запровадження адміністративних покарань для тих, хто порушує встановлений порядок навчання водіїв.

Законопроект, відомий під номером 7354, було схвалено у першому читанні 10 червня 2023 року і зараз перебуває на розгляді профільного комітету у другому читанні, повідомили у прес-службі Верховної Ради.

Даним законодавством пропонується включити до Кодексу про адміністративні правопорушення України нові статті, а саме:

  • Стаття 127-3, яка стосується порушення правил підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.
  • Стаття 127-4, яка стосується порушень правил державної акредитації освітніх установ, які здійснюють підготовку водіїв, сертифікації їх фахівців, порядку реєстрації та видачі посвідчень водія.

Законопроект встановлює відповідальність для власників освітніх установ та посадових осіб територіальних центрів обслуговування, які не дотримуються цих правил. Він також пропонує внести поправку до «Закону про дорожній рух», що дозволяє особам, які бажають отримати права водія, обирати між відвідуванням традиційної автошколи або самостійним проходженням теоретичного курсу на основі стандартної навчальної програми. Практичне навчання проводитиметься лише у спеціалізованих автошколах.

Таким чином, запропонований законопроект спрямований на підвищення якості підготовки авто водіїв в Україні шляхом притягнення установ та посадових осіб до відповідальності за дотримання встановлених процедур навчання. Він також пропонує майбутнім водіям можливість самостійно пройти теоретичну частину навчання водінню, причому практичне навчання залишається прерогативою спеціалізованих автошкіл. Цей крок є кроком до підвищення безпеки дорожнього руху в країні та усунення побоювань щодо ефективності навчання водіїв.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх